0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Africa Cup of Nations
Ivory Coast
۰
۰
Egypt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mali
-
-
Equatorial Guinea
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  International AFC Asian Cup, Women
Chinese Taipei
۵
۰
Iran
Finished
۱۷:۳۰
India
-
-
China
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
Apollon Limassol
۰
۰
AEL Limassol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Copa de la Reina, Women
Alhama CF Femenino
۱
۰
SD Eibar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Albania Kupa e Shqiperise
KF Egnatia Rrogozhine
۱
۱
KF Laci
Finished
۱۶:۱۵
  Saudi Arabia Division 1
Bisha FC
۱
۱
AL Akhdood
Finished
۱۶:۳۰
AL Shoulla FC
۱
۱
AL Ain FC
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Mineiro
Cruzeiro EC MG
-
-
Urt MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AA Caldense MG
۲
۱
America FC MG
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Goiano
Vila Nova FC GO
۱
۰
Goiatuba EC GO
Finished
۰۲:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
FK Mladost Gat Novi Sad
۱
۱
OFK Backa Palanka
Finished
۱۵:۳۰
Union Berlin
۰
۰
Widzew Lodz
Finished
۱۸:۳۰
FK Vojvodina Novi Sad
۲
۰
WKS Slask Wroclaw
inprogress
۱۹:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۳
۱
NK Kustosija Zagreb
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۳
۱
SK Odeva Lipany
Finished
۱۵:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
۱
۲
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnik Bijeljina
۱
۱
FK Loznica
Finished
۱۵:۳۰
Veszprem FC
۳
۱
Szekszardi UFC
Finished
۱۹:۰۰
ND Beltinci
۳
۰
Zalaegerszeg TE II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biała
۲
۲
GKS Katowice
Finished
۱۳:۳۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
۳
۲
FC STK 1914 Samorin
Finished
۱۴:۳۰
Korona Kielce
۱
۰
SKRA Czestochowa
Finished
۱۸:۳۰
POFC Botev Vratsa
۱
۱
FC Struga Trim Lum
Finished
۱۷:۰۰
Union Berlin
-
-
Erzgebirge Aue
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FV Illertissen
۰
۰
VfR Aalen
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic Winter League
1.SK Prostejov
۳
۱
FK Pardubice
Finished
۱۳:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۳
AS Trencin
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 3
Bangpa in Ayutthaya FC
۱
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
North Bangkok University FC
۱
۲
Prime Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Pattaya Dolphins United
۴
۰
Banbueng FC
Finished
۱۲:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima FC
۱
۰
Chiangrai United
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۲
۱
FC San Giorgio
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
Athletic Torrellano
۰
۰
CD Roda
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 7
AD Alcorcon B
۳
۰
CD Ursaria
Finished
۱۸:۳۰
CDF Tres Cantos
-
-
CF Fuenlabrada B
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AD Torrejon CF
-
-
Getafe CF B
Abandoned
۲۳:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Calcio Biancavilla 1990
۰
۰
Santa Maria Cilento
Finished
۱۷:۰۰
  Egypt League Cup
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۰
Misr Lel Makasa
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
Nautico PE
۰
۰
Campinense PB
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1
Botafogo FC SP
۰
۰
EC Santo Andre SP
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Carioca
Boavista SC RJ
۱
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۳:۳۰
  Burundi Coupe Du President
Les Aines Gitega
۱
۲
Vision 2026 Mairie
Finished
۱۴:۳۰
Boca Juniors Kirundo
۳
۴
Mugara FC Rumonge
Finished
۱۶:۳۰
  El Salvador U20 Primera Division
CD Platense U20
۰
۲
CD Atletico Marte U20
inprogress
۲۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
AC Legnano 1913
۲
۰
AC Leon
Finished
۱۷:۰۰
  Zambia Super League
Zanaco FC
۱
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persiraja Banda
۲
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۱:۴۵
  Simulated Reality League Winter Srl Friendlies
Syria Srl
-
-
Bulgaria Srl
inprogress
۱۰:۳۰
United Arab Emirates Srl
-
-
New Zealand
inprogress
۱۰:۳۰
Ivory Coast Srl
-
-
Nigeria Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Venezuela Srl
-
-
North Macedonia Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Chile Srl
-
-
Armenia Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Costa Rica Srl
-
-
Ukraine Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Iceland Srl
-
-
Romania Srl
inprogress
۱۳:۳۰
China Srl
-
-
Republic of Korea
inprogress
۱۳:۳۰
Egypt Srl
-
-
Algeria Srl
inprogress
۱۴:۳۰
El Salvador Srl
-
-
Tunisia Srl
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig
Ankara Demirspor
-
-
Pazarspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Akhisar Bld Spor
-
-
1922 Konyaspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Usakspor
-
-
Zonguldak Komurspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Turgutluspor
-
-
AS Sariyer
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Pendikspor
-
-
1928 Bucaspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Etimesgut Belediyespor
-
-
Inegolspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Nazilli Belediyespor
-
-
Amed Sportif Faaliyetler
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Angers SCO SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
inprogress
۱۴:۳۰
  Greece Cup Epsana (East Attica Zone)
AO Kerateas
-
-
Kyanous Asteras Varis
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
  Greece Cup Epsda (West Attika Zone)
Ethnikos Panoramatos
-
-
PAOK Mandras
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Portugal U19 Championship
Gil Vicente
۰
۰
FC Vizela
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 10
Conil CF
-
-
UD Los Barrios
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Gambia Gfa League First Division
Samger FC
-
-
Elite Utd
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Andorra Primera Divisio
CE Carroi
-
-
UE Sant Julia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید